Het beste van ARTISANS: vind je vakman op een veiling!

De vakman die u nodig hebt, tegen de juiste prijs

In Dit Artikel:

We hebben allemaal slechte ervaringen in de werken en het starten van een project is niet altijd gemakkelijk! Om dit te verhelpen, stelde Nils Tharandt-Ortiz Best Of ARTISANS voor, een recent gecreëerde site die vraag en aanbod met elkaar verbindt, maar de echte nieuwigheid is het omgekeerde veilingsysteem. We hebben Audrey Labuxiere, marketingmanager, gevraagd om ons iets meer te vertellen over dit gloednieuwe platform.

Wat is het beste van ARTISANS?

Het principe van Best Of ARTISANS is heel eenvoudig: na het werk dat niet erg goed ging, had de maker van de site het idee om een ​​platform te verbinden met individuen die met hen werk wilden doen. professionals op zoek naar een jobsite. Het is een beetje van de eBay-werken. Individuen beschrijven in een paar woorden hun behoeften en ambachtslieden reageren door hun eerlijke prijs voor te stellen.

Hoe werkt de website Best Of ARTISANS precies?

De persoon begint met het gratis plaatsen van zijn project in drie klikken, hij kan zoveel details en documenten toevoegen als hij wil: plannen, foto's, enz. Hij kan zelfs, als hij een idee heeft, zijn budget specificeren. Ten slotte bepaalt hij de duur van zijn veiling. Vervolgens is het aan professionals om te spelen door op de advertentie te reageren met een voorstel voor een gepersonaliseerde offerte. Aan het einde van de veiling kiest het individu de vakman. Vrij om de goedkoopste te kiezen, de hoogst beoordeelde, degene met wie het contact tijdens de veiling de beste was...

Wat zijn de voordelen van een dergelijk platform in vergelijking met een online offerteaanvraag?

De voordelen zijn veelvoudig: transparantie, efficiëntie van gebruik en aantrekkelijke prijzen. Transparantie omdat in tegenstelling tot offertesites waar de individuele zijn werkaanvraag indient en door ambachtslieden wordt herinnerd hij niet weet hoe ze zijn gekozen (zijn ze de beste? Zijn ze de goedkoopste? waren de criteria van hun selectie?), op Best Of ARTISANS zien de individuen in alle transparantie alle aanbiedingen en antwoorden van de vakmensen. Hij is het die zijn selectie maakt - in volledige vrijheid - volgens zijn eigen criteria! Efficiënt gebruik, omdat moet worden begrepen dat in het geval van offertesites een offerteaanvraag wordt verkocht aan meerdere vakmensen. Dit dwingt het individu tot het beantwoorden van dezelfde vragen tot 5 keer... Bron van frustratie, dit proces is gewoon inefficiënt en verspilt de tijd van iedereen! Op het beste van ARTISANS communiceren ambachtslieden en individuen via een forum, zijn vragen en antwoorden voor iedereen zichtbaar. Aantrekkelijke prijzen tot slot, want op Best Of ARTISANS zien de vakmensen de prijzen voorgesteld door hun concurrenten, ze bieden dus hun beste prijs om uw bouwplaats te bemachtigen.

Hoe selecteer je de handwerkslieden van het platform?

Alle vakmensen kunnen zich aanmelden bij Best Of ARTISANS. We moeten echter weten dat we de ambachtelijke kwalificatie van elke vakman in de Kamer van Handel en Ambachten controleren en ze het acroniem "ambachtelijk gecontroleerd" toewijzen: het is een echte kwaliteitsgarantie! Vervolgens geeft het individu aan het einde van elk project een opmerking aan de vakman, een goede indicatie van zijn niveau van tevredenheid - het bijzondere wordt ook opgemerkt door de vakman. Best Of ARTISANS wordt dus DE referentie in termen van notatie en selectie van ambachtslieden. Dankzij Best Of ARTISANS zijn het dus alle gebruikers die van mond tot mond kunnen genieten! bestofartisans.com/

Video:

Deel Met Je Vrienden:
⇡ Boven